Strona korzysta z plików cookie zgodnie z info.

REMEMBER - jest opcja zmiany ustawien przegladarki :D

The Valley of Oblivion Strona Główna The Valley of Oblivion
The Soundrops official forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
soundrops na jaką porę roku?
Autor Wiadomość
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2076
Wysłany: 2013-05-19, 11:52   soundrops na jaką porę roku?

Ostatnio mało postów się pojawia na naszym tu forum i myśl moja poszła w tym kierunku, że dziwnie nie mam ochoty na słuchanie piosenek The Soundrops, tym samym nie mam co pisać w dziale głównym. A jednak niespodzianka - właśnie to uświadomione niesłuchanie sprowokowało mnie do pisania, bo poczułem, że ma to jakiś związek z pogodą, i zaskoczyło mnie to.

Bo niby że co? Że Soundrops nie pasują do ciepłych dni? Absurd. Zielone pachnące łąki, łagodny powiew bryzy ekstra na niestromym zboczu, wiosenna bujność traw, to by - zdawać by się mogło - idealnie łączy Soundropsów z aurą, jaką aktualnie mamy. Zdawać by się mogło... ale zdaje mi się teraz, jakby było na odwrót. Że chciało mi się słuchać, kiedy było zimno, zimowo, kiedy okna w domu były zamknięte a świat bardziej introwertyczny. Może na zasadzie kontrastu? Może piosenki Soundrops odbijają tęsknotę za wiosną, za zielenią, wtedy, gdy ich nie ma, może wtedy chce mi się tego słuchać, żeby przenieść się w głowie do innych krain, no a teraz po co mi soundrops, skoro mogę wzuć sandały i wyjść na łąkę za domem?... Takie to filozofowanie wątpliwe z drugiej strony, ale głośno myślę. I jeszcze inna rzecz: czuję, że czas jest idealny na Soundrops na żywo. Czy to na Poddaszu, czy na Uonce, czy w jakim plenerze (przysłowiowa Radocyna), czy w warunkach koncertowych (wciąż żałuję, że nie mogliśmy być na koncercie poślubnym!), czy w składzie pełnym, czy średniopółpełnym - ale bardzo chętnie bym poobcował z piosenkami Soundrops, żeby dzieliło nas tylko kilka piędzi powietrza. Z komputera jakoś nie mój czas :)
 
 
otoKarbalcy


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 2270
Skąd: ynawia
Wysłany: 2013-05-20, 17:58   

To jest część szerszego tematu. Np. pamiętam, że Gero chyba nie może słuchać Skaldów poza okresem wegetacyjnym. Ja też czasem mam tak, raczej z płytami jednak niż z zespołami. Z Soundropsami akurat nie mam takich uwarunkowań. A "Augusta" to w ogóle, panie, tylko w sirpniu!

A Ty Crazy, to masz jednak szósty zmysł. Wczoraj gadaliśmy z Gerem i chyba będzie jakiś kameralny koncert, wstępnie była mowa o końcu lipca, tylko nie wiem, czy Mrl już wie, no i co na to Ona...
_________________
Znitrz olimpijski nas prwAdzi
 
 
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2076
Wysłany: 2013-05-20, 22:56   

... ale popatrzcie w kalendarz, kiedy jest ten, kurde, Poloń :!:
 
 
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2076
Wysłany: 2013-08-08, 16:19   

A jednak i lato dobre. W ostatnich dwóch dniach dwa razy Trainy Days i raz Helpers, a co!

Szczególnie dobrze mi się słuchało piosenki o Parku :D Good trees all around!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group