Strona korzysta z plików cookie zgodnie z info.

REMEMBER - jest opcja zmiany ustawien przegladarki :D

The Valley of Oblivion Strona Główna The Valley of Oblivion
The Soundrops official forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
nowe promo/kompilacje
Autor Wiadomość
Lodge 
pastoral rocker


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 2795
Skąd: ęsowany
Wysłany: 2011-03-18, 19:33   nowe promo/kompilacje

dziś oficjalnie można powiedzieć, że światło dzienne ujrzały kompilacje o których napomykałem niedawno

pierwsza nazywa się PROMO SAPIENS



pomysł na nią poddał Błażej, który wręcz wymógł na mnie żebym zostawiał wavy po nagraniu nowych rzeczy, bo mp3jek nie może puszczać w radiu

stąd taka zbieranina na tej płytce i stąd jej wyraźnie promocyjny (czyli popowy) poblask

ale dwa ostatnie numery są z tych dla mnie najważniejszych

---------------------------------------------------------------


od razu postanowiłem iść za ciosem i spróbować pobrać moje ulubione mp3jki soundropsowe i przerobić je na wavy

rezultat nazywa się THE BEST OF TRAINY DAYS

i zawiera utwory:

The Train Away/ The Hills/ December/ The Park/ Up/ The House Afar/ The Valley of Oblivion/ The Remnants/ The CIty Callback/ Forbidden/ Teh Half of Way/ Victory/ Stare Bojanowo (Nowe Bojastaro)/ Railman/ The Train Home/ Drops



jakość pozostawia więcej do życzenia, ale jako całość płytka jest o wiele bardziej trafna niż ta powyższa, mimo że kompilacja, sprawia wrażenie zamkniętej i spójnej całości (utwory dobierałem według klucza pociągowego/podróżąroomowego)


--------------------------------------------------------------------

oprócz tego kończę pracę nad trzecia składanką - tym razem znowu wavy, ale nagrane według jakiegoś programu, nie zbieranina, jak wszystko dobrze pójdzie, będzie się nazywać TRAVELLLING ETERNITY ROAD


te trzy będziemy rozdawać an prawo i lewo - mam nadzieję, że stanowią dość dobre podsumowanie głównych nurtów twórczości zespołu

może będzie jeszcze czwarta kompilacja z eksperymentami w stylu Graveyard Blues, ale to jak odpocznę, bo doglądanie tu tych mnie mocno wyeksploatowało :)


P.S. wielkie dzięki dla Macieja za pomoc przy okładkach
_________________
what will you do?
I will fight the zając of despair

Maire Brennan
Ostatnio zmieniony przez Lodge 2011-03-19, 23:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
geming
złe nagłośnienie


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 273
Skąd: spod puszki
Wysłany: 2011-03-18, 21:37   

właśnie odebrałem kolejne sto okładek!
(kurde jednak przekombinowałem z tą farbą olejną, no ale nic)
i ministranci "I'm sooo glaaad" hyhy
Muzycznie jedna z tych płyt jest dla mnie najlepszym Soundrops record ever. *****.
Ale o tym jeszcze napiszę kiedy iłndziej. Cieszę się z tych kompilacyj bardzo :)
_________________
Zapraszam:

http://wmigthegig.com/
 
 
Witt
arcy


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 1801
Skąd: śąę
Wysłany: 2011-03-18, 21:46   

Soundrops będą dawać na lewo i prawo!!! :D :D :D
_________________
Słowianie na mchu jadali
 
 
Fengari 
terrorystka


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 1098
Skąd: ycjo suabo
Wysłany: 2011-03-19, 21:30   

A tam, będą. Już rozdają! :D :D :D
Straszniem szczęśliwa z posiadania ich (sorry, nie moguam się powszczymać, żeby się nie pochwalić :mrgreen: ), raz jeszcze bardzo, bardzo dziękuję, no i coś tam więcej wkrótce tu napiszę. :)
 
 
Lodge 
pastoral rocker


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 2795
Skąd: ęsowany
Wysłany: 2011-03-19, 23:40   

jest już gotowa taśmatka trzeciej kompilacji

TRAVELLLING ETERNITY ROAD




(przy okazji wielkie podziękowania dla Malwinki, której zdjęcia wykorzystałem na Trainy Days i tu (tu jest Austria)
_________________
what will you do?
I will fight the zając of despair

Maire Brennan
 
 
lodgelady 
Jersey girl

Dołączyła: 03 Lut 2011
Posty: 577
Skąd: NY
Wysłany: 2011-03-20, 11:46   

Song For John :D an(d) oak girl. i tv lorien! wizualnie i tytułowo ;) najbardziej mi się podoba trzecia, pod względem zawartości pierwsza.
 
 
Fengari 
terrorystka


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 1098
Skąd: ycjo suabo
Wysłany: 2011-03-21, 22:23   

Powiem narazie tak - początkowo lepiej słuchało mi się przebojowej Promo Sapiens, potem jednak zaczęłam doceniać konceptowość The Best Of Trainy Days. Tak, czy siak, oba wydawnictwa bardzo przyjemne. Na pewno na więcej uwagi zasługują niektóre nowe wersje, ale dla mnie to jeszcze nie czas na ich ogarnięcie...

A zawartość trzeciej kompilacji również sprawia zachęcające wrażenie. :)
 
 
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2075
Wysłany: 2011-03-24, 01:26   

Ja się bardzo cieszę z tych składanek, bo nie dość, że wreszcie coś na płycie (!), to przede wszystkim mam wrażenie, że ilość materiału na regularnych płytach mnie przerasta... zwłaszcza, że ja mam trudności w rozróżnianiu utworów czasem :oops:

Więc jako prostemu chłopu bardzo przyda mi się prosty best of! Mam nadzieję, że też dostaniemy, choćby i na lewo :-)
 
 
geming
złe nagłośnienie


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 273
Skąd: spod puszki
Wysłany: 2011-03-26, 13:05   

Właśnie słucham trainy days - będę musiał poświęć opisowi bardzo dużo czasu, i to pewnie niejednokrotnie więc teraz tylko jedno może dwa słowa.
Jak niektórzy już wiedzą nie mam w ogóle ochoty słuchać rzeczy które znam i denerwuje mnie w zasadzie każda (poza KISS ALIVE hehe) płyta z mojego kartonu.
Dlatego jak wczoraj dostałem do ręki wszystkie 3 płyty, bardzo serio - świetnie się poczułem, dawno tak nie miałem z płytą.
Jeśli chodzi o zawartość jestem w wielkim szoku i szczerze mówiąc po raz pierwszy od bardzo dawna słuchając muzyki znalazłem się zupełnie gdzie indziej.
Dla mnie w tym momencie najlepsza płyta ever, może potrwa to tylko trochę, może dłużej, nie wiem i nie obchodzi mnie to - mam wielką ochotę słuchać tego cały czas i zachłysnąć się nią tak mocno, że mnie zemdli.
Zdecydowanie jest to dla mnie jedna całość, pełnoprawna płyta w której jest wszystko czego teraz szukam w muzyce.
Choć tu nie tylko o dźwięki chodzi, ale o tym wszystkim za jakiś czas bo planów jest za dużo żeby pisać teraz hehe

****** i chuj.

Brawo i dziękuję.

ps 0.5 niedawno rozmawiając z Plutonem o brudnym brzmieniu powiedziałem też, że dla mnie najlepszym czasem dla płyty jest teraz 38 minut, fajnie, że tu tak wyszło :->
PS choć sam nie jestem fanem - polecam na słuchawkach.
_________________
Zapraszam:

http://wmigthegig.com/
 
 
grot 


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 30
Skąd: Mazury!
Wysłany: 2011-03-29, 19:38   

Pięknie - bardzo się cieszę.... :)
 
 
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2075
Wysłany: 2011-05-08, 20:58   

A skąd się słucha takiej składanki?...
 
 
Lodge 
pastoral rocker


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 2795
Skąd: ęsowany
Wysłany: 2011-05-08, 21:43   

...przywiozę w czerwcu
_________________
what will you do?
I will fight the zając of despair

Maire Brennan
 
 
Fengari 
terrorystka


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 1098
Skąd: ycjo suabo
Wysłany: 2011-05-09, 13:15   

Ooo, a to ja może od razu też się uśmiechnę o Travellling Eternity Road, bo tej nie mam jeszcze. :)
 
 
Lodge 
pastoral rocker


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 2795
Skąd: ęsowany
Wysłany: 2011-05-09, 20:29   

of course (w dwupaku z Tym wspaniałym świat ;) )
_________________
what will you do?
I will fight the zając of despair

Maire Brennan
 
 
Fengari 
terrorystka


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 1098
Skąd: ycjo suabo
Wysłany: 2011-05-09, 21:07   

Super! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group