Strona korzysta z plików cookie zgodnie z info.

REMEMBER - jest opcja zmiany ustawien przegladarki :D

The Valley of Oblivion Strona Główna The Valley of Oblivion
The Soundrops official forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Soundropsowy Survivor Test - FUTURE PERFECT IN THE PAST
Autor Wiadomość
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2076
Wysłany: 2011-09-27, 14:42   

jak to szło? Morella, ty przerzucie?
 
 
Fengari 
terrorystka


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 1098
Skąd: ycjo suabo
Wysłany: 2011-10-04, 15:52   

Witt napisał/a:
Teraz muszę się zastanowić

Tak sobie myślę, że na dziś dzień mamy klarowny rozkład głosów, a jak Witek zdecyduje się już zastanowić, to nie wiadomo, co z tego wyniknie. No bo co się w razie czego robi z remisem???
Więc może by tak nie czekać na Witka? 8-)
 
 
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2076
Wysłany: 2011-10-05, 08:47   

No zara, ale jeszcze czasem głosowali Żur i Gieming!
 
 
Witt
arcy


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 1801
Skąd: śąę
Wysłany: 2011-10-05, 09:23   

Cienszko!
Tossowi, poza tym że to fajny numer, dobrze robi wspomnienie wersji lajw.
Ale zostawię jednak Choice :) .
Hm, hm.
_________________
Słowianie na mchu jadali
 
 
TheSoundrops
Administrator

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 88
Skąd: VO
Wysłany: 2011-10-05, 18:13   

Crazy napisał/a:
No zara, ale jeszcze czasem głosowali Żur i Gieming!

Ale Żur i Gieming głosowali nie zawsze i nie zadeklarowali chęci udziału w tej rundzie, a Witt tak! (a tak przy okazji dziękuję Wittu za to, że oddał głos, i to w dodatku słuszny. :) )

Toss Me - 5
The Choice -3

-Toss me, tosss me - pana Jana wyrwał z zamyślenia jakiś tajemniczy szept tuż koło ucha. Rozejrzał się zdziwiony dookoła, ale nikogo nie zauważył. Posłuchał jednak dziwnego głosu i podrzucił piosenkę wysoko w górę, zamigotała w słońcu i spadła prosto do szeroko rozwartego pyska ryby. Błysnęło, trzasnęło, zadymiło się i po chwili zamiast błotnistej dziury w ziemi rybak miał przed oczyma pięknie wykończony basen. I dodatkowo jeszcze na brzegu dwa duże, wygodne leżaki pod parasolem. I oczywiście stolik z drinkami też, jak najbardziej! Ryba natomiast zniknęła nie wiadomo gdzie. Pan Jan nie oparł się pokusie wypróbowania tych nowych luksusów, rozsiadł się na leżaku, wziął kieliszek do ręki, pociągnął łyka i popatrzył rozmarzony prosto przed siebie.
Nawet nie zauważył, kiedy dołączyła do niego małżonka. Usiadła obok i westchnęła:
Ho, ho, to wszystko twoja sprawka? No, to chyba jednak nie pomyliłam się wychodząc za ciebie te 40 lat temu!
-Ja też nie, ja też, złociutka! A na znak, żem dokonał słusznego wyboru, masz tu jeszcze jeden drobiazg ode mnie - i podarował jej ostatnią piosenkę, jaka mu ocalała z długiej wędrówki. Ostatnią, ale za to najpiękniejszą!



Crazy napisał/a:
Hej, Fen - a może by olać chronologię i dać do następnego survivora właśnie ostatnią płytę? Wszak warto ją promować :D A nie oszukujmy się - damy radę przez prawie dwadzieścia albumów snuć sagę pana Jana i jego rodziny?

Ha. Tu żeś zadau ćwieka. Po prawdzie, to ja jestem za tym, żeby jednak iść chronologicznie i będę za tym obstawać. :mrgreen: Chociaż, z drugiej strony, faktycznie, dla tej jednej płyty mogłabym zrobić wyjątek, też uważam, że Helpers warto promować i w ogóle smutno mi, że ma tak mało słuchaczy na laście.
Z drugiej strony, Gero już zrobiło special edition Half, na potrzeby tej zabawy i szkoda, żeby się zmarnowao. :) Bo trochę i mnie martwi przyszłość survivora - nie boję się tak bardzo o losy Pana Jana (choć póki co nie mam pomysłu na ciąg dalszy ;) ), co o to, że przy tak małej ilości grających głosy się mogą rozmyć i utkwić w martwym punkcie. No i znów, z drugiej strony, większe szanse ma płyta różnorodna, jak Helpers, niż jednorodna, jak Half... No, to nie wiem, proponuję demokratyczne rozstrzygnięcie tej kwestii. :) Ale potem już będę iść po kolei i nie ma zmiłuj! ;)
 
 
Lodge 
pastoral rocker


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 2795
Skąd: ęsowany
Wysłany: 2011-10-05, 19:08   

Half na pewno się nie zmarnuje

jak dla mnie mogą być i Helpers teraz, może się i przekonam ;)
_________________
what will you do?
I will fight the zając of despair

Maire Brennan
 
 
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2076
Wysłany: 2011-10-06, 23:34   

TheSoundrops napisał/a:
A na znak, żem dokonał słusznego wyboru, masz tu jeszcze jeden drobiazg ode mnie - i podarował jej ostatnią piosenkę, jaka mu ocalała z długiej wędrówki. Ostatnią, ale za to najpiękniejszą!

Kurcze, a ja się tak bałem wejścia tej żony... myślałem, że może być dość straszną zołzą. A tu taki happy end.

Co do ciągu dalszego, to oba rozwiązania są dla mnie dobre, byle w ogóle był jakiś ciąg dalszy :-)
 
 
Fengari 
terrorystka


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 1098
Skąd: ycjo suabo
Wysłany: 2011-10-07, 17:43   

No cóż, nawet zołza może mieć dobry humor, jak jej się rudera zamieni w willę. ;) Tak, czy siak, materialistka to jest!
Ale gdyby wygrało Toss Me, byłaby zołzą do końca!

Chciałam też zrobić ranking podsumowujący wyniki zabawy, ale zapomniałam:

1. The Choice
2. Toss Me
3. The Larch
4. Following the Moon
5. Just For Your Smile
6. The Wolfish Summer
7. Today
8. The Cracker

Natomiast jeśli chodzi o ciąg dalszy, to cokolwiek to będzie, to przepraszam, ale niestety proszę, niech ktoś inny poprowadzi...
 
 
Lodge 
pastoral rocker


Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 2795
Skąd: ęsowany
Wysłany: 2011-10-07, 20:00   

Fen, dziękujemy zatem za sprawne i urocze przeprowadzenie czynści pierszej! :D
_________________
what will you do?
I will fight the zając of despair

Maire Brennan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group