Strona korzysta z plików cookie zgodnie z info.

REMEMBER - jest opcja zmiany ustawien przegladarki :D

The Valley of Oblivion Strona Główna The Valley of Oblivion
The Soundrops official forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotykasz kogoś, kto nigdy nie słyszał Sndrps i ...
Autor Wiadomość
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2075
Wysłany: 2013-10-20, 13:14   Spotykasz kogoś, kto nigdy nie słyszał Sndrps i ...

... a) chcesz go szybko zachęcić, bo czujesz, że ewentualny sukces w tej dziedzinie zależy od pierwszego strzału - konkretnego i skutecznego, potem może sobie będzie dalej poznawał samodzielnie, ale jak go nie zachęcisz, to potencjalny fan utracon!

b) chcesz mu pokazać, na czym polega muzyka Soundrops, nie zależy Ci szczególnie na tym, żeby mu się akurat wielce spodobało, po prostu opowiadałeś mu o nich i chcesz zilustrować


Odpowiadam:

a) zapytuję delikwenta, czy zgodziłby się aby, aby posłuchać dwóch piosenek, bo wszak są krótkie, puszczam mu The Choice i Train Away. Pierwszy, bo nieubłaganie piękny, drugi, bo może na początek lepiej wejść coś z bardziej rockowym brzmieniem, niż typowo soundropskie pejzaże. Pierwszy, bo jak mu się nie spodoba dwugłos, to i tak mu się nic nie spodoba, drugi, bo jak uzna, że Ger za wysoko spiewa jak na jego uszy, to i tak nic mu się nie spodoba.

b) rzekłbym dotąd - o dziwo zbiór wspólny! - że The Choice też, no bo jest w nim coś najbardziej dla Soundrops klasycznego w sposobie traktowania głosu jako głównego instrumentu (przy jednoczesnej dbałości o rolę gitary). Ale przed chwilą zainspirował mnie do tego wątku filmik, jak wszyscy trzy siedzą i śpiewają Abrupt:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
i widzi mi się, że to jest to! - kwintesencja prezentowanego przez zespół podejścia do muzyki. Czyż nie jest, isn't it? :D
 
 
otoKarbalcy


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 2270
Skąd: ynawia
Wysłany: 2013-10-21, 20:51   

Fajny to wątek i wpis, jeno nie wiem co napisać :->
_________________
Znitrz olimpijski nas prwAdzi
 
 
elsea


Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 929
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-11-07, 00:07   

Ja też nie wiem, bo jedyne, co mi przychodzi do głowy, to zaprosić na występ na żywo... (bo przecież nie znam żadnych tytułów...) :oops:
:)
_________________

 
 
Crazy


Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2075
Wysłany: 2020-12-25, 21:58   

Cytat:
przed chwilą zainspirował mnie do tego wątku filmik, jak wszyscy trzy siedzą i śpiewają Abrupt:
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be


ale nie ma tego filmiku już :-(

a ja go pamiętam, ale już nie mogę potencjalnemu fanu puścić...
 
 
Witt
arcy


Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 1801
Skąd: śąę
Wysłany: 2022-01-04, 21:03   

_________________
Słowianie na mchu jadali
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group