Strona korzysta z plików cookie zgodnie z info.

REMEMBER - jest opcja zmiany ustawien przegladarki :D

The Valley of Oblivion Strona Główna The Valley of Oblivion
The Soundrops official forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ukryte skarby soundropskie :)
Autor Wiadomość
Fengari 
terrorystka


Dołączyła: 19 Sty 2011
Posty: 1098
Skąd: ycjo suabo
Wysłany: 2011-01-20, 16:05   Ukryte skarby soundropskie :)

Fengari

Mam nadzieję, że się Gero nie pogniewa za podkradziony tytuł wątku. ;)

W każdym razie obiecałam, że się na forum wypowiem, to i muszę mieć też gdzie. ;)

Skronj :D Bardzo fajne! Właściwie to nawet super kawałek, tej! :D A muzyka zapada w pamięć i brzmi bardzo profesjonalnie, co aż zaskakuje przy takiej z założenia niepoważnej piosence. :)

Wpadki - piękna, przednia beka! :lol: I to w pozytywnym sensie jak najbardziej! :D Uśmiałam się! A wersja na Wigilii okrojona jakoś była chyba, nie? Nagrywałam to, ale nie od początku i w ogóle coś z dźwiękiem mi się zchrzaniło. :?

The Endless Woods of Wyoming :shock: ! Wcięło mnie! Początek wgniótł w fotel, a końcówka - no nie wiem, może piosenka w założeniu miała być kpiną z podniosłej formy, ale końcówka w niczym nie zniszczyła efektu, pięknie się wpasowała i wkomponowała. Ogólnie małe cudeńko!

Heavenlo - radochę wywołało, ale brzmi trochę strasznie - tu by się re-recording przydał akurat. :)

Renaissance Hills - uśmiałam się bardzo, ale... no to jednak jest kawałek tylko do śmiania, niekoniecznie do regularnego słuchania. ;) Ale coś mi się zdaje, że evening-srivning teraz za mną pochodzi trochę. :lol:

Little Meadow Blues - melodia piękna i warta bardziej poważnej piosnki, choć sam t(s)ext (na jabłoni) - :lol: :lol: :lol:

Pugilares - nie mogę powiedzieć, że mi się w ogóle nie spodobało, nawet fajnie byłoby se zaśpiewać to zbiorowo na żywo, ale też i nie powaliło szczególnie.

I ostatni kawałek, może trochę nie przystaje do tego wątku, ale niech narazie tu będzie:
Maszynista Grot - :shock: Niesamowite, że taką atmosferę i klimat dało się zbudować przy pomocy tak skromnych środków, jakimi dysponują Soundropsy! Moc! Brawa!

Lodge

co do Heavenlo - to była tylko pokazowa wersja dla Budynia, który swego czasu chciał ten numer nagrać ze Spirytem (a sam utwór pochodzi z serii parodii/pastiszów Armii, które napisałem w roku 2005 [projekt Narnia] - Ogień i Othanc weszły nawet później na Takdotletaktak)

Maszynista Grot... muszę w końcu zapytać Budzego czy można wrzucić te Clouds do netu...

Fengari

Lodge napisał/a:
Ogień i Othanc

Strasznie je lubię oba! Ale o ile w Orthanc nawiązania do Armii są dla mnie bardzo wyraźne (w Heavenlo zresztą też), o tyle w Ogniu ledwo się mogę ich dopatrzeć. Tak, czy siak, ta Narnia budzi mą ciekawość. :)

Lodge

Fengari napisał/a:
o tyle w Ogniu ledwo się mogę ich dopatrzeć


jakże to? :D

...sygnały z drugiego brzegu...

...by lepiej ciszę i dzwon usłyszeć...

... i śpiewam też nie ja...

...Patryk moja wiśnio, Adam moje japko...



:lol: :lol: :lol:

Fengari

No, toteż nie napisałam, że WCALE ich nie widzę. ;)

Lodge
hehe, w ogóle to one były jeszcze bardziej armijne w pierwotnym zamyśle (np. bez gitar akustycznych), ale nie kto inny jak Budyń poradził mi żebym je zrobił trochę bardziej po swojemu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group